Nová Země 2010

místo pro andělské souznění

Stránka uživatele Dušan-Pavel

Nejnovější aktivity

Uživatel Dušan-Pavel zveřejnil videoklip.

Ford GT vs Lamborghini Murcielago

Ford GT with a ford racing exhaust going at it with a Lamborghini Murcielago with a tubi exhaust. Scene is from Super Speeders 3 - "On the Run" DVDs availabl...
12.7.
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA přidal komentář k příspěvku do blogu Reiki a křesťanství (odpověď na otázku) uživatele Dušan-Pavel.
"Každý jednotlivec vždy potřebuje se probudit ve svém vnímání, přesto je svobodarozhodnutí na každé bytosti k čemu se postavit a věřit.  Vše je v Nás a ve svém nitru co…"
6.7.
Uživatel Světlovláska přidal komentář k příspěvku do blogu Reiki a křesťanství (odpověď na otázku) uživatele Dušan-Pavel.
"až lidi prohlédnou, uvidí pravdivě svou duchovnost, tyto církevní systémy už nebudou nikomu zapotřebí... lidé nebudou potřebovat berličky, samozvané duchovní rádce, o svém…"
6.7.
Uživatel Světlovláska přidal komentář k příspěvku do blogu Reiki a křesťanství (odpověď na otázku) uživatele Dušan-Pavel.
"tento text je manipulativní, kdo duchovně ví, cítí, musí se tomu upřímně zasmát, je však zajímavé nakouknout do myšlení církevních systémů, jak…"
6.7.
Uživatel Sanny přidal komentář k příspěvku do blogu Reiki a křesťanství (odpověď na otázku) uživatele Dušan-Pavel.
"myslím že řeči o pekle spíš vypovídají o nitru člověka, který se tímto starým zaklínadlem ohání.. :o)"
5.7.
Uživatel Sanny přidal komentář k příspěvku do blogu Kung-fu a já (svědectví) uživatele Dušan-Pavel.
"ten konec byl zajímavý a platí nejen o cvičení. Děkuji"
5.7.
Uživatel Světlovláska přidal komentář k příspěvku do blogu Reiki a křesťanství (odpověď na otázku) uživatele Dušan-Pavel.
"tak k tomu snad jen, doba, kdy se takto ptát již nikdo nebude muset, přijde ;) a s ní odejdou navždy i vojtěchové kodetové a jim podobní... hrozit peklem, to stále ještě na lidi platí? ;)"
2.7.
Příspěvky do blogu uživatele Dušan-Pavel
30.6.
Uživatel Dušan-Pavel zveřejnil videoklip.

EPRV777 video Final Last

Malá ukázka práce skupiny EPRV 777
27.6.
Uživatel Dušan-Pavel zveřejnil videoklip.

Skutečný případ skupiny EPRV777 č.79052014 Případ Olomouckých tajemných hrobů

Naše skupina byla přizvána v květnu tohoto roku k řešení tohoto závažného případu v Olomouci, kde se děly závažné paranormální aktivity.Více bude popsáno na ...
25.6.
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA přidal komentář k videu uživatele Dušan-Pavel
Náhled

Barry White ◘ America

"Moc, moc zdravím Dušánku....Tolik měsíců a dlouhé období jsme Tě tu neviděli...Žiješ vůbec, jak se Ti daří příteli....Opatruj se a měj se báječně, žehnáme Ti…"
15.6.
Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbilo video uživatele Dušan-Pavel
15.6.
Uživatel Dušan-Pavel zveřejnil videoklip.
14.6.
Uživatel Radim Novák zanechal komentář k uživateli Dušan-Pavel.
"Děkuji příteli za přátelství Moc si toho považuji omlouvám se za tak dlouhou reakci ,jsem moc po nemocnicích a tvé žádosti jsem si nevšiml ,ještě jednou promiň a děkuji   …"
5. 21, 2013
Uživatel Dušan-Pavel přidal komentář k videu uživatele Dušan-Pavel
Náhled

Peggy Lee - Happiness is a Thing Called Joe "New York Empire classic radio 1948"

"Jinak se omlouvám za případné pravopisné chyby,nedělám je schválně,ale protože spěchám tak se mohou vyskytnout.Děkuji."
1. 2, 2013
Uživatel Dušan-Pavel přidal komentář k videu uživatele Dušan-Pavel
Náhled

Peggy Lee - Happiness is a Thing Called Joe "New York Empire classic radio 1948"

"Thanks very much in advance Alenka I'm goona improve my life per assistance such type or kind of an songs. Ain't nothing more or less or even better than "then" classic american old Jazz style of forties and fifties. I'm…"
1. 2, 2013

Informace v profilu

Kde žiju či bydlím
Arizona-Phoenix,Tucson,Sedona and further in either these counties of the Nevada's.For an example sometimes I can be or na to be ? to retrieval in the Spring Valley,Reno that could be enough at least I really entirely hope :-)
Kontakty na mě
Skype:nexus--hub
e-mail:LincolnCadillacsellcars@california.usa.com
Jak jsem se dozvěděl o Nové Zemi 2010?
By an accidental tracking and seeking through the internet.Thus,..maybe.
As far as have I still remembered properly ? in fact I don't know either ???
And I menat it !
I'm not about to take the piss out of Y'all !!! Cross my heart !
And now it's getting started to come finally the turn of these two comparatively pretty enough important principles which I've still been used to sticking of, as usual.For that matter,please,give me a due space to outline what the grandfather of mine used to say, let's say in 40's and that's though that, everything what anyone of us all all round the world will gonna accomplish either now or pertinently in course of the future time it's supposed to be performed only and solely with entirely a clear conscience and mainly durring of the conscious for he used to try putting comparativelly a great importance at it.And therefore everyone of as should take it into consideartion, for his own word-utterence has still outworn all the way to here.
Just in the upshot it's possible to say that, everything he was gonna accomplish was performed overall with considerably a great cleanliness.
Exactly as I said first than I began typing these wisdoms in the mid-portion of text of mine.And at the and of this word-utterence of mine I'd like to point out yet that, all of us should keep at the back of one's mind his advices.And now that's really enough since now I promise that I shan't be going to disturb nor to bother neither you !!!
Have a terrific time all of you sincerely.
He was bound to know !!!
Co bych chtěl dělat či prožít s Novou Zemí?
Dosáhnout duchovních schopností všeobecných,telekineze,telepatie,tvořit hmotu a seskupovat atomy pomocí pouhé mysli.Stovřit si cokoliv co bych chtěl.
Moje oblíbené knihy, filmy, koníčky, přátelé, učitelé...
Bible,Slovo Kristovo,Kniha soudu a milosti,Gloria Polo byla jsem v pekle,23 min.v pekle,Otec mluví ke svým dětem,Poselství Catalina Rivas 1997.
------------------------------------------------------------------------------------------
Modlitba,fitness,Běh,sell and repairs USA car's.
Vstupuji na místo, kde laskavost a přátelskost je tím nejdůležitějším.
http://www.echanneling.cz/planeta-x-nibiru-a-rok-2012/

Snímky, jejichž majitelem je Dušan-Pavel

Načítání…

Blog uživatele Dušan-Pavel

Konec světa prosinec 2012, příchod antikrista, co na to Bible?

Uloženo 19.Prosinec.2012 v 14:04 0 komentářů

Blíží se mnohými očekávané datum, datum které hýbe poslední dobou všemi médii. Na mail nám chodí různé dotazy ohledně tohoto data. Datum 21.12.2012, ke kterému končí Mayský kalendář. Bude apokalyptický konec světa? Nebo bude přechod do nového věku vodnáře, převibrování do páté dimenze? Bude očištění planety země a následný přechod do doby míru a postupného blahobytu? Nebo bude nastolen nový světový řád, věk totality? Přijde antikrist, nebo se uskuteční druhý příchod Ježíše Krista? Budou…

Pokračovat

Nástěnka (16 komentářů)

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Nová Země 2010!

Přidejte se ke komunitě Nová Země 2010.

V 0:17 21.V.2013, uživatel Radim Novák řekl...

Děkuji příteli za přátelství Moc si toho považuji omlouvám se za tak dlouhou reakci ,jsem moc po nemocnicích a tvé žádosti jsem si nevšiml ,ještě jednou promiň a děkuji    S láskou a vírou v krásnější svět

V 2:28am on Prosinec 25, 2012 dal uživatel Pavel Konvička dárek uživateli Dušan-Pavel...
V 17:15 24.Prosinec.2012, uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA řekl...

Nastal čas vánoční. Všichni příbuzný a známý si posílají 
přáníčka a přejí si vše nejlepší, přejí si lásku, zdraví, štěstí. Děti jsou od rána nedočkavé a těší se, co jim ten ježíšek letos přinese. Dospělý trochu zmatkují a snaží se ještě vše dohnat. Kapr je ve vaně, dárky zabalené, rodina pohromadě. Všichni hledí k nebi a doufají, že alespoň ty letošní vánoce budou opravdu bílé. Domov je provoněný vanilkou a skořicí, vše je nazdobené a přichystané na ten nejkrásnější svátek v roce. Všude je najednou spousta lásky,radosti, citů a štědrosti. Kéž by se tak lidé k sobě chovali celý rok a ne jen o vánocích. Nastává večer, rodina se schází u štědrovečerního stolu a všichni jsou spokojený. Mají za sebou vánoční shon, nákupy a úklid a teď už se jen těší na tu pohodu. Každý sleduje oči těch nejmenších a srdce jim buší štěstím. Štěstím, protože dětská radost je to nejkrásnější. Přitom si nikdo neuvědomuje, že ten největší dar mají skoro všichni doma. Mají zdraví a lásku. Každý z nás, který má tyto dva dárky, má nejvíc na světě. Proto ti přeji plný oceán zdraví, protože je vzácné a taky ti přeji moře lásky, protože té je na světě málo. Kouzelné vánoce v božím požehnání MILÝ, VZÁCNÝ DUŠÁNKU ♥ ♥ Bůh nám žehnej.... 

S láskou, úctou a vírou: ALEJKA

V 15:57 9.Listopad.2012, uživatel Pavel Konvička řekl...

Velice dekuji za nabidku k pratelstvi.Rad ji prijimam a preju nam i vsem moc krasnych chvil a okamziku nejen na teto prekrasne Nove Zemi ale na cele planete a ve vesmiru vubec.S laskou a podekovanim za vse.diky Dusane

V 19:06 17.Říjen.2012, uživatel Gabriela Piwowarská řekl...

Opožděně,dodatečně..vše nej,nej,nej k narozeninám,hodně zdraví,sil k plnění tvého velikého úkolu,neutuchající víru v dobro a lásku,a stálé sluníčko v duši,které rozdáváš svou vnitřní vírou a krásou.Objímám na dálku.Gabi♥

V 8:34pm on Říjen 15, 2012 dal uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA dárek uživateli Dušan-Pavel...
Dárek
Ještě jednou a z kuráže Ti přeji vše nejlepší milý Dušánku a překrásné narozeniny!!! Hodně štěstíčka Ti přeji z radosti a od srdíčka ❤⊱╮
V 20:31 15.Říjen.2012, uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA řekl...

MILÝ náš Dušánku!! 
Sic jsem měla přijít s přáním slova včera, ale nestihla jsem
tudíž s malinkým zpožděníčkem přec přicházím!!
Přeji Ti k narozeninám pocítit krásnou vůni stromů, květin pri
Tvých podzimních procházkách a tak necht Tě provází ta krásná
harmonie a blaženost přirody které se nám dostává. Děkuji za to,
že JSI, že JSI tu s námi všemi, protože jsme všichni v láskyplném
sdílení a souznění přijemného vnímánína poznávání andělských duší.

Věk není to v čem poznává se stáří. Když Tvé oči mládím září
a když se Tvé srdce umí pousmát tak věk není nikdy znát. Tvrdě
jsi pracoval, užíváš si každého dne a stále budeš milovat. Ještě
se Ti může splnit tisícero snů ze kterých se budeš radovat.
Přeji Ti Dučánku *****KRÁSNÉ NAROZENINY ****
Hodně lásky, dostatek zdravíčka - Ti přeji z lásky a od srdíčka.
S láskou Tě vřele objímám a jsem s úctou i respektem ♥ ♥ ♥
((( ♥ )))

V 4:39pm on Říjen 14, 2012 dal uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA dárek uživateli Dušan-Pavel...
V 11:14am on Říjen 14, 2012 dal uživatel Sanny dárek uživateli Dušan-Pavel...
V 12:43pm on Září 25, 2012 dal uživatel Julia Stehlik dárek uživateli Dušan-Pavel...
Dárek
dakujem a prajem krasny dnik
 
 
 

Snímky

Načítání…

Nejnovější aktivity

Uživateli Eliška se líbí příspěvek blogu MOUDROST VĚKŮ SKRYTÁ UVNITŘ NÁS SAMÝCH uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
před 18 minutami
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA zveřejnil fotografii.
neděle
Uživatel Drahoslava zveřejnil fotografie.
neděle
Uživatel Pavlína Juřicová zveřejnil fotografie.
neděle
Uživatel Jaroslava Kepková zveřejnil fotografie.
neděle
Uživatel Radim Novák zveřejnil fotografii.
neděle
Uživatel Martina Zatovicová zveřejnil fotografii.

Anjel

všetci máme anjela strážneho,bdia nad nami
neděle
Uživatel Sanny přidal komentář k příspěvku do blogu Čtyři nejlepší recepty z cukety uživatele Sanny.
"Sklidil jsem další cukety, Alenko, tak se těším na zdravá…"
sobota
Uživatel jozef nemčík sdílel příspěvek do blogu uživatele Sanny v komunitě Facebook.
sobota
Uživateli Sanny se líbí příspěvek blogu MOUDROST VĚKŮ SKRYTÁ UVNITŘ NÁS SAMÝCH uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
sobota
Uživateli Jiří se líbilo video uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
sobota
Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbilo video uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
pátek
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA přidal komentář k příspěvku do blogu Čtyři nejlepší recepty z cukety uživatele Sanny.
"..................A tyto cukety si připravíme na krásné dovolenkové…"
pátek
Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbí příspěvek blogu MOUDROST VĚKŮ SKRYTÁ UVNITŘ NÁS SAMÝCH uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
pátek
Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbí příspěvek blogu Čtyři nejlepší recepty z cukety uživatele Sanny
pátek
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA přidal komentář k příspěvku do blogu Čtyři nejlepší recepty z cukety uživatele Sanny.
"KRÁSNÉ, CHUTNÉ ZDRAVÍČKO Z CUKETEK...Děkujeme Ti srdečně v lásce…"
pátek
Uživatel Sanny sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
pátek
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA zveřejnil videoklip.

VŠICHNI JSME JEDNO - moudrost amerických indiánů

Inspirativní promluva Floyda "Rudé vrány" Westermana z kmene Siouxů a Orena Lyonse z kmene Irokézů. http://en.wikipedia.org/wiki/Floyd_Red_Crow_Westerman http://en.wikipedia.org/wiki/Oren_Lyons
čtvrtek
Uživatel Robert zveřejnil stav.
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
čtvrtek

Zajímavé věci pro náš život

Dočasně opět nevysílá - Rádio Místo setkávání:

Správci Nové Země 2010:
---------------------------
Sanny+AlenkaSvetlovlaska

TOPlist

 

Žít duchovním životem neznamená být připraven o všechny světské statky, které potřebuješ a které ti usnadňují život. To prostě znamená, že máš užitek z každé jednotlivé věci, kterou potřebuješ užívat ku prospěchu celku a pro Mou čest a slávu. Jestliže něco ukončíš, ať je to cokoli vrací se to ke Mně s láskou a vděčností, protože poznáváš, že vše co máš je Mé.
 Poselství Eileen Caddyové 

 

Moudří vynikají, protože vidí sami sebe jako součást celku.

Září, protože nechtějí oslnit. Dosahují skvělých věcí, protože nevyhledávají uznání. Jejich moudrost je obsažena v tom jací jsou, ne v jejich názorech. Odmítají se přít, proto se nikdo nepře s nimi. < Lao-c' > 
Bezpodmínečná Láska je ke všem živým tvorům, bytostem, ke všemu co je naší součástí. Je to soucítění, je to svrchovanost nejvyššího poznání Lásky. Je to Energie.Vše v čem se pohybujeme a co vnímáme je jen dočasné..

Co se děje ve vašem životě, je neutrální - není to ani pozitivní, ani negativní. Vy rozhodujete zda je to pozitivní, nebo negativní duchovní, nebo světské. Duchovními kvalitami může být obdařeno vše co vychází z vaší zkušenosti - jestliže jste vnesli lásku, přijetí nebo odpuštění. Silou vaší lásky mohou být přeměněny dokonce i nevyléčitelne nemoci..
Bezpodmínečná Láska je ke všem živým tvorům, bytostem, ke všemu co je naší součástí. Je to soucítění, je to svrchovanost nejvyššího poznání Lásky.
Vše v čem se pohybujeme a co vnímáme je jen dočasné a přestane mít pro nás význam v okamžiku smrti.

Ale Láska je věčná, je to stav blaženosti v bezdualitním stavu.

Víš, že vše co máš, přichází ode Mne, pramene

všeho a že vše je zde proto, aby to bylo

využito jakmile se naskytne potřeba.

Můžeš tedy čerpat z Mých zásob bohatství, které

je neomezené a je zde pro všechny duše, které Mě milují

a kladou Mě ve všem na první místo.

Eileen Caddyová

© 2014   Created by Nová Země 2010.   Využívá technologii

Oznámit problém  |  Podmínky služby