Nová Země 2010

místo pro andělské souznění


Zavzpomínejte se mnou na překrásné, duchovně plodné léto 2011, na sílu energetických vln, na společné diskuse a meditace a mnoho dalších krásných okamžiků a duchovních prožitků. Je to další z důvodů proč uvádím tento článek.

SUNGAZING A BRAINUTOR - HIRA RATAN MANEK

 V našem těle máme superpočítač, což je náš mozek.Hira Ratan Manek ho nazývá "brainutor". Mozek je silnější než většina Advanced Super počítače.

Každý člověk je obdařen nesčetnými talenty, nekonečnými dary, schopnostmi na základě vrozených vloh. Nikdo by se nikdy neměl podceňovat. Všichni jsou nadaní. Budeme-li využívat těchto inherentních sil, můžeme sami sebe přivést na vysokou úroveň. Bohužel jsou tyto nekonečné inherentní síly naprogramovány v té části mozku, která je "spící" a zůstává nevyužita. Dokonce i lékařská věda tvrdí, že jen stěží využíváme 10% mozku, a nejoslnivější lidé jako Albert Einstein údajně užíval jen asi 32% mozku. ( moje pozn.: desetiprocentní mýtus NEBO: gnoseologie a telestezie .)

 Pokud se nám podaří aktivovat lidský mozek a probudit tyto nekonečné vlastní zdroje, pak se můžeme  sami posouvat na vyšší úrovně. Můžeme dosáhnout jakékoliv výsledky, které chceme.  
Mozek může být za účelem efektivního využití zaktivován. Jako celostní subjekt potřebuje komplexní napájení. Sluneční energie je zdroj, který napájí mozek. Energie může vstoupit a opustit lidské tělo, avšak do mozku může pouze skrze jeden orgán, kterým je lidské oko. Oči jsou pro sluneční energie  vstupní branou do lidského mozku. Říká se o nich - okna z duše. Nedávný výzkum zjistil, že oko má mnoho funkcí, než-li pouhé vidění, a je odhalováno stále více nových informací. Oči jsou komplexní orgány a mají 5 miliard částí, mnohem více, než kosmické lodi, které mají asi 6-7 milionů částí. Podle toho si můžete porovnat obrovské schopnosti lidského oka.

(DUHA od naší Katky.6,5let,2.8.17th2011)

 Hira Ratan Manek říká, že duha je v oku, ne na obloze. Sedm barev od slunce je jen odrazem toho, co je v očích. Můžeme vytvořit duhu kdykoliv chceme - v zahradě, pozorovat ji pod zdrojem tekoucí vody, podle pohybu slunce. Oko může přijímat celé spektrum slunečního záření. Je to jako mít skleněné okno. Oko je dokonalým nástrojem pro příjem všech barev duhy. Vzhledem k tomu, že oči jsou choulostivé části těla, musíme je k našim účelům používat takovým způsobem,aniž by se poškodily. Současné učení a myšlenky, jako - nedívejte se na slunce vůbec, můžete si poškodit zrak, nikdy nechoďte ven na přímé slunce, jinak dostanete rakovinu, jsou příčinou zbytečné hysterii a paranoie.  
Čím více se od přírody vzdalujete, to je příčinou nemocí a budete automaticky podporovat globální korporace. Existuje konkrétní stoprocentně spolehlivý způsob, jak rozpoznat výhody přírody - nepřemýšlet o nežádoucích účincích. Vše je tak intuitivní.Jako když jsou na obloze mraky, tak se cítíme sklíčení. Když vidíme slunce, jsme plni energie.
 SUNGAZING ( hledění do slunce)
  Je přímočará, efektivní metoda, založená na solární energii, která umožňuje harmonizovat a dobíjet tělu životní energii a vyvolat neomezené pravomoci mysli velmi snadno. Kromě toho osvobozuje od trojího utrpení lidstva - duševní nemoci, fyzické nemoci a duchovní nevědomosti.

...pokračování... 
 

Stejně tak, jako se dá snadno naučit programování mozku například jednoduchou technikou podle José Silva, tak snadná je i metoda Sungazing.Na základě programování začíná přechod na brethariánství.Afirmace jsou programování.

Pozitivními myšlenkami a pozitivním chováním vytváříme program. A to vše jsou naše bytostní inherence!

A za ně se Alušce dostalo "poděkování"(?)  (viz.video na Gošárně).

Sungazing provozuji,podle "vlastních inherencí", pokusila jsem se je vyjádřit formou mandaly (viz.úvodní obrázek) a duhové vnímání mám od narození...Kdo by je neměl...?

Zobrazení: 303

Komentář přidal(a) Vera Hrasko dne 28.Duben.2012 v 12:21

Dovolte mi podělit se s osobními prožitky se sluncem: okolo sluneční záře se vytvoří kouřový obláček, který vstoupí do středu záře a rychle rotuje ve spirále "před"sluncem. Okolí spirály se duhově zabarví, vytvoří jakýsi tunel. Okolo něj se vše projasní pastelově modrou a růžovou barvou. Po ukončení pak vidím jakoby skrze jasně žlutozelený  filtr, který se po chvíli rozplyne.

Komentář přidal(a) Světlovláska dne 28.Duben.2012 v 12:55

čím dál častěji si všímám duhových kruhů v jemných mracích okolo sluníčka, je to něco jako mlhový duhový opar, není to přímo duha je to jemnější ;)

Komentář přidal(a) Vera Hrasko dne 28.Duben.2012 v 14:54

děkuji, Světlovlásko,za příspěvek s duhovým pohlazením.

Komentář přidal(a) Dája dne 28.Duben.2012 v 15:52

Věrko,děkuji za bazva zpracované poznatky,zvlášť osobní!Slunce miluju a ráda pozoruju jeho barevné,jiskřivé "čarování".V zimě nám scházelo...je mi vzácné...dnes jsem snídala venku i škrábala brambory k obědu.Cítila jsem,jak mi dodává energii na celý den a LE'ČI.

Přeji Ti spoustu dalších osobních prožitků se sluníčkem a těším se na Tvé další příspěvky...moc mě zajímají...Díky Ti...Dája'

Komentář přidal(a) Dája dne 28.Duben.2012 v 17:15

Komentář přidal(a) Renata dne 28.Duben.2012 v 19:28

Také sluníčko velmi miluji a at si tvrdí kdo chce,že je nebezpečné a škodlivé tak se vsadím,že opakovací prostředky zpusobují víc nemocí a rakoviny než samotné sluníčko každý máme svou vnitřní moudrost,která nám nejlíp radí co nám prospívá a nikdy by nás nevedla pryč od slunce každé ráno,když vychází celá se mu nastavím a cítím jak mě uvnitř otvírá jak mým tělem prostupují zářivé paprsky a a zaplavují mě jako bych se sama stávala sluncem uvnitř těla je to nádhera,která se nedá ničím na světě nahradit na zimu jsem si pořídila do kuchyně kde jsem nejvíce plvospektrální žárovku a ta je malým sluníčkem,když to velké nesvítí a je také super všechny vás zdravím a přeji slunce v duši.

Komentář přidal(a) Vera Hrasko dne 29.Duben.2012 v 8:40

Děkuji, dušičky otevřené, svítící, je to opravdu překrásné.Každý si najde svou svobodnou cestičku. Také mám venkovní kuchyň. Je mi potěšením v ní připravovat energicky nabitá jídla pro rodinu i přátele a věřte, že když odchází, říkají, že se sem rádi vrací.

Když je sluníčko schované za mraky, chodím k němu a čekám, až na mně "vymrkne". Jsou ale dny, kdy o to žádat nejde a tak se dobíjím osmičkovou energií, kterou jsem "prozkoumala" vloni:http://novazeme2010.ning.com/forum/topics/osmi-kov-energie-a-it-bez...

Vymýšlím v současnosti, jak docílit, aby v naší rodině "zvítězilo"vegetariánství. Jednou jsem tak bezprostředně Anynce řekla, když se ptala - maminko, ty nebudeš jíst - Ne, já už nejím srdíčka zvířátek.Chudák se málem poblinkala.Tudy cesta nevede. Moc jsem se jí za to omlouvala a večer před spaním jsme o tom hodně diskutovali. Všechno chce svůj čas...

Komentář přidal(a) Vera Hrasko dne 29.Duben.2012 v 12:44

Děkuji, Maio, je to tak, budu muset být více trpělivá...♥♥♥

Komentář přidal(a) Dája dne 29.Duben.2012 v 16:57

Věruško,Tvá osmičková energie mě zaujala již minulý rok!Ihned mi připoměla mou polohu při usínání...a zkouším...a zjištění?...asi intuitivně ji používám-co se znám...sranda...mám radost...pomáhá mi,když "v ní " spočnu na vhvilinku- "ožiji". Muž měl dnes k obědu vepř.řízek,já brambory se zeleninou.Také mu dávám čas,jsem trpělivá a věřím...přeji klid v duši a prosluněnou víru...

Komentář přidal(a) Gabriela Piwowarská dne 29.Duben.2012 v 21:00

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Nová Země 2010!

Přidejte se ke komunitě Nová Země 2010.

Snímky

Načítání…

Nejnovější aktivity

Uživatel Sanny sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
Uživatel Sanny sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
včera
ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbila diskuse Nelítostná kritika materialismu a jeho důsledků uživatele smilan
17.5.
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Nelítostná kritika materialismu a jeho důsledků

  Když se detailněji podíváme na nejrůznější odvětví společenského, ekonomického a kulturního…Zobrazit další
16.5.
Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbilo video uživatele Sanny
24.4.
Uživateli Sanny se líbí příspěvek blogu Proč na nás kočky lehají, když jsme nemocní? Pomáhají léčit uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
19.4.
Uživatel Sanny sdílel svůj příspěvek do blogu v komunitě Facebook.
19.4.
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Dobrý a špatný extremismus! Odhalení pokrytectví a dvojího metru EU

Dobrý a špatný extremismus! Odhalení pokrytectví a dvojího metru EU   V životě jsme často postaveni…Zobrazit další
15.4.
ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbila diskuse Je migrace odplata za ničení jiných národů? uživatele smilan
14.4.
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Je migrace odplata za ničení jiných národů?

Je migrace odplata za ničení jiných národů? Žijeme na planetě Zemi, podrobené duchovním Zákonům.…Zobrazit další
17.3.
ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbila diskuse Evropský pseudohumanizmus! Co je jeho příčinou? uživatele smilan
23.2.
ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbila diskuse Jaký je smysl stáří a čekání na smrt? uživatele smilan
23.2.
ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbila diskuse Blud multikulturní společnosti uživatele smilan
23.2.
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Blud multikulturní společnosti

Blud multikulturní společnosti V současnosti preferovaný multikulturalismus stojí v rozporu se…Zobrazit další
21.2.
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Evropský pseudohumanizmus! Co je jeho příčinou?

   Pokud k těm nejextrémnějším projevům islámského světa patří sebevražedné atentáty, tak k těm…Zobrazit další
28.1.
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Jaký je smysl stáří a čekání na smrt?

Položili jste si někdy otázku, jaký má vlastně smysl pozdní stáří, nemohoucnost, nemoc a závislost…Zobrazit další
12. 25, 2015
Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbí příspěvek blogu Pardubický festival stromů aneb Pohádkový karneval :) uživatele Šárka Bílá
12. 12, 2015
Příspěvek do blogu uživatele Šárka Bílá
12. 12, 2015
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

Proč vládne světu útlak?

Přesto, že žijeme v 21. století, vládnou na naší planetě různé formy útlaku. Existuje například…Zobrazit další
11. 27, 2015
Uživatel Sanny zveřejnil diskusi.

Český Syřan: Žili jsme smírně, vedle kostelů stály mešity

V České republice žije Murhaf Trabulsi (53) i se svou rodinou už deset let, dva roky má české…Zobrazit další
11. 22, 2015

Zajímavé věci pro náš život

Dočasně opět nevysílá - Rádio Místo setkávání:

Správci Nové Země 2010:
---------------------------
Sanny+AlenkaSvetlovlaska

TOPlist

 

Žít duchovním životem neznamená být připraven o všechny světské statky, které potřebuješ a které ti usnadňují život. To prostě znamená, že máš užitek z každé jednotlivé věci, kterou potřebuješ užívat ku prospěchu celku a pro Mou čest a slávu. Jestliže něco ukončíš, ať je to cokoli vrací se to ke Mně s láskou a vděčností, protože poznáváš, že vše co máš je Mé.
 Poselství Eileen Caddyové 

 

Moudří vynikají, protože vidí sami sebe jako součást celku.

Září, protože nechtějí oslnit. Dosahují skvělých věcí, protože nevyhledávají uznání. Jejich moudrost je obsažena v tom jací jsou, ne v jejich názorech. Odmítají se přít, proto se nikdo nepře s nimi. < Lao-c' > 
Bezpodmínečná Láska je ke všem živým tvorům, bytostem, ke všemu co je naší součástí. Je to soucítění, je to svrchovanost nejvyššího poznání Lásky. Je to Energie.Vše v čem se pohybujeme a co vnímáme je jen dočasné..

Co se děje ve vašem životě, je neutrální - není to ani pozitivní, ani negativní. Vy rozhodujete zda je to pozitivní, nebo negativní duchovní, nebo světské. Duchovními kvalitami může být obdařeno vše co vychází z vaší zkušenosti - jestliže jste vnesli lásku, přijetí nebo odpuštění. Silou vaší lásky mohou být přeměněny dokonce i nevyléčitelne nemoci..
Bezpodmínečná Láska je ke všem živým tvorům, bytostem, ke všemu co je naší součástí. Je to soucítění, je to svrchovanost nejvyššího poznání Lásky.
Vše v čem se pohybujeme a co vnímáme je jen dočasné a přestane mít pro nás význam v okamžiku smrti.

Ale Láska je věčná, je to stav blaženosti v bezdualitním stavu.

Víš, že vše co máš, přichází ode Mne, pramene

všeho a že vše je zde proto, aby to bylo

využito jakmile se naskytne potřeba.

Můžeš tedy čerpat z Mých zásob bohatství, které

je neomezené a je zde pro všechny duše, které Mě milují

a kladou Mě ve všem na první místo.

Eileen Caddyová

© 2016   Created by Nová Země 2010.   Využívá technologii

Oznámit problém  |  Podmínky služby