Nová Země 2010

místo pro andělské souznění

Jelení cvik pro muže

Z webu www.healsa.co.za přeložil B. Lipka


Jelení cvik působí blahodárně na čtyři důležité oblasti. Nejprve, posiluje svalstvo pohlavních orgánů. Za druhé, vytahuje energii nahoru skrz šest ze Sedmi žláz těla do šišinky, což podporuje rozvoj duchovnosti. (existuje hormonální oběh, který vede z prostaty, skrz nadledvinky, a pokračuje k dalším žlázám.) Souběžně se zvětšuje krevní oběh v krajině břišní. Toto silné prokrvení pomáhá dopravit živiny a energii ze spermatu do zbytku těla. Když tato energie dosáhne šišinky, stoupá skrz páteř až do hlavy pocit mrazení nebo brnění. Je to podobný pocit, jako orgasmus. Jestliže ji cítíte v oblasti šišinky, ale necítíte brnění uprostřed zad, nedělejte si starosti. Vaše citlivost se zvětší zkušeností. Ale jestliže ani po určité době necítíte pohyb této energie, bude třeba nejprve řešit jisté problémy.

Sebediagnostika je třetí benefit, odvozený z Jeleního cviku. Jestliže jedna žláza z těchto sedmi funguje podprůměrně, energie stoupající páteří se tam zastaví. Indikuje to zdravotní problém, takže by této oblasti měla být věnována zvláštní pozornost. Například, jestliže brzlík funguje slabě, energie v něm stagnuje, a tak to bude pokračovat, dokud se celá záležitost nevyléčí. Když brzlík znovu funguje normálně, energie se bude tentokrát pohybovat dále nahoru podél páteře až k šišince. Jestliže se energie během Jeleního cviku pohybuje až do vaší hlavy, dokazuje to, že všech sedm žláz funguje dobře a v těle není žádný energetický blok. Jestliže během Jeleního cviku nic necítíte, znamená to, že jsou zde přítomny bloky. Pokud zde tedy nejsou žádné dysfunkce, může pohyb energie cítit každý člověk.

Čtvrtý prospěch z Jeleního cviku je ten, že zkvalitňuje sexuální schopnosti a umožní muži prodloužit pohlavní styk. Při "obyčejném" styku prostata před ejakulací naběhne na maximální velikost. Během ejakulace, prostata vypudí obsah v řadách stahů. Pak pohlavní styk končí. Pokud již není co ejakulovat, nemá co navodit stažení, nebo udržovat erekci (energie je ztracena během ejakulace), muž nemůže pokračovat v souloži. Ale, jestliže užívá Jelení cvik aby čerpal sperma z prostaty v malých dávkách, a pumpuje tedy energii do dalších směrů a do dalších žláz a krevního oběhu, může prodloužit styk.

Při běžných okolnostech, když není během styku užíván Jelení cvik, bude přerušení orgasmu, nebo prodloužení styku obyčejnými způsoby, škodlivé. Při obyčejném způsobu, prostata zůstává dlouho roztažena, nevyprázdněna pumpováním ejakulací, dokud není sperma rozneseno do krevního oběhu. Ale prostata je něco jako pryžový pás: musí jí být umožněno stáhnout se zpět do její původní velikosti, jinak přetrvávající roztažení způsobí ztrátu pružnosti. Když prostata ztrácí její pružnost, její funkce je narušena a je poškozena. Jelení cvik prodlouží orgasmus a styk, ale uchrání prostatu jejím vyprázdněním.

Jelení cvik je právě tak fyzické, jako mentální a duchovní cvičení. Zlepší sexuální schopnosti, stejně jako vybuduje energetické zásoby uvnitř těla. Časem se budou zkvalitňovat i duševní procesy, a výsledkem je často zářivý pocit vnitřního klidu, který je nezbytným předpokladem pro rozvinutí "Zlaté květiny".

Toto cvičení může být praktikováno vstoje, vsedě, nebo vleže.


První stupeň - Účelem prvního stupně je povzbudit produkci spermatu

Třete o sebe silně dlaně vašich rukou. To vytváří teplo ve vašich rukou přenášením energie vašeho těla do vašich rukou a dlaní. Vaší pravou rukou, přikryjte dlaní vaše varlata tak, že je dlaň vaší ruky kompletně pokrývá. (Cvičení je nejlepší dělat bez oděvu.) Netlačte; použijte jen nepatrný tlak, abyste si byli vědomi tepla z vaší ruky.

Umístěte dlaň vaší levé ruky na oblast podbřišku, asi 2,5 cm pod pupkem. S nepatrným tlakem, tak, že se začíná v oblasti podbřišku vytvářet jemné teplo, pohybujte vaší levou rukou ve směru nebo proti směru otáčení hodinových ručiček, kruhovými pohyby 81 krát.

Třete znovu o sebe silně dlaně vašich rukou. Obraťte pozice rukou tak, že vaše levá ruka pokrývá varlata a vaše pravá ruka je na podbřišku. Opakujte znovu 81 krát kruhové hlazení, teď však v opačném směru, než předtím. Soustřeďte se na to, co děláte, a pociťujte, jak teplo roste. Pro všechna taoistická cvičení je velmi důležité - ve skutečnosti je to nezbytné - abyste se soustředili na účel fyzických pohybů, neboť to zlepšuje výsledky. Sjednotí to tělo a mysl, a přinese to danému účelu maximální energii. Nikdy se nepokoušejte užívat mysl ke znásilňování přirozených procesů vytvářením představy ohně, žhnoucího v oblasti podbřišku, nebo v nějaké jiné oblasti. To je nebezpečné.


Druhý stupeň - Stáhnout řitní svaly a vtáhnout je dovnitř

Při správném provedení budete cítit, jakoby byl do vašeho konečníku vtažen vzduch, nebo jakoby byla celá řitní oblast vtažena dovnitř a nahoru. Stáhněte a upevněte oblast tak, jak nejlépe umíte, a vydržte v pozici, dokud je to pro vás pohodlné. Zastavte, a na chvilku se uvolněte. Znovu stáhněte řitní svaly. Dělejte to tolikrát, kolikrát můžete bez pocitu nepohodlí. Během cvičení druhého stupně se soustřeďte na pocit brnění (podobný zásahu elektrickým proudem), který stoupá podél dráhy Sedmi žláz. Pocit trvá zlomek sekundy a je přirozeným výsledkem cvičení. Nepokoušejte se vyvolávat tyto pocity za pomoci imaginace. Některá učení navrhují, aby se pro podporu energetického toku používala imaginace. Ti, kdo toto navrhují, neporozuměli přirozené povaze energie.

Je šest forem energie: mechanická energie, tepelná energie, energie zvuková, zářivá energie, atomová energie, a energie elektrická. My vysíláme energii elektrickou. Elektrická energie v člověku se drasticky liší od té, kterou používáme například pro běžnou domácnost. Elektrický proud se v průměrném domě pohybuje na frekvenci 50 Hz; v lidech je to 49 MHz. To odpovídá asi polovině rychlosti světla, které cestuje rychlostí 299 000 km za sekundu. Takže, ve chvíli, kdy člověk začne myslet nebo dýchat, elektrická energie už je dávno ve svém cíli. Naše myšlenky, dech, atd. jsou příliš pomalé, aby provázely tok elektrické energie.

To, co se objevuje v podvědomé úrovni, nemá podléhat kontrole vědomé mysli. Jestliže vědomá mysl zasahuje do toho, co nebylo určeno k vědomému ovládání - napomáháním nebo vedením elektrické energie skrz představu, myšlenku, atd., - může to způsobit poškození velkého rozsahu. Zásah mysli do přirozeného růstu energie může způsobit schizofrenii, poškození mozku, a spoustu dalších problémů. Taoisté nazývají tyto pohromy "Rozpad do zla."

Jelení cvik je pro provádění extrémně bezpečný, to znamená, že není doplněn technikami ostatních učení. Pro příklad, často jsou pospojovány různé neslučitelné techniky, aby vytvořily velkolepé techniky, ale výsledky jsou často katastrofální. LAO-TSE řekl, "Má cesta je jednoduchá a snadná." A opravdu, Taoistické metody JSOU jednoduché a snadné.

POZNÁMKA A: Zpočátku zjistíte, že jste schopni držet řitní svěrače stažené jen několik málo sekund. Prosím vytrvejte. Po několika týdnech budete schopen držet svaly stažené docela dlouho, bez pocitu únavy nebo napětí.

POZNÁMKA B: Pro kontrolu, zda má Jelení cvik na vaši prostatu účinek, zkuste tento test: když močíte, zkuste úplně zastavit tok moči stažením řitních svalů. Jestliže jste schopni to udělat, pak je cvičení účinné.

POZNÁMKA C: Na prostatu je vyvíjen tlak, když je jemně masírována stahováním řitních svalů. (Anus může být považován za jakýsi malý motor, který pohání prostatu.) Touto stimulací začíná prostata vylučovat hormony, jako např. Endorfiny, atd., vytvářené v přirozené výši. Když se prostata stahuje, je možno zakoušet malý orgasmus. Střídavým stahováním a uvolňováním řitních svěračů během Jeleního cviku, je vyprodukována přirozená úroveň hormonálních hladin, aniž by jste museli běhat desítky km pro zdraví nebo trpět průvodními jevy běhání.

POZNÁMKA D: Dělejte toto cvičení ráno když vstáváte a večer před spaním.

Zobrazení: 2092

Komentář přidal(a) Gabriela Piwowarská dne 23.června.2011 v 10:51
:-):-)

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Nová Země 2010!

Přidejte se ke komunitě Nová Země 2010.

Snímky

Načítání…

Nejnovější aktivity

Uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbí příspěvek blogu POZITIVNÍ I NEGATIVNÍ - JEDEN CELEK.. uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
před 8 hodinami
Příspěvek do blogu uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
včera
Příspěvek do blogu uživatele Pavel-Smith
včera
Uživatel Hanička Lacinová zanechal komentář k uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA.
"Vážená a milá Alenko :), moc ti děkuji za milé…"
včera
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA dal dárek uživateli Tomáš Čermák.
sobota
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA dal dárek uživateli Daniela.
sobota
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA zanechal komentář k uživateli Daniela.
"Vítej v lásce vzácná DANIELKO v Nové Zemi, která…"
sobota
Daniela je nyní členem Nová Země 2010.
pátek
Uživateli Daniela se líbí příspěvek blogu Zapomeňte na rakve – organické pohřební lusky promění vaše milované ve stromy uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
čtvrtek
Uživateli Daniela se líbí příspěvek blogu LÉČENÍ TĚLA A MYSLI uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
čtvrtek
Příspěvek do blogu uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
čtvrtek
ALENA ALEJKA PUNDYOVA se líbila diskuse O právu křesťanství na lásku Stvořitele uživatele smilan
čtvrtek
Uživatel smilan zveřejnil diskusi.

O právu křesťanství na lásku Stvořitele

Mluvit o právech je možné pouze tam, kde se plní povinnosti. Kde však není plnění povinností, tam…Zobrazit další
čtvrtek
Uživatel ALENA ALEJKA PUNDYOVA dal dárek uživateli Ivana Havlickova Kolínová.
středa
Uživateli Ivana Havlickova Kolínová se líbí příspěvek blogu LÉČENÍ TĚLA A MYSLI uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
20.3.
Uživateli Ivana Havlickova Kolínová se líbí příspěvek blogu Doreen Virtue: 10 lekcí, které jsem se naučila od andělů uživatele ALENA ALEJKA PUNDYOVA
20.3.
Uživateli Ivana Havlickova Kolínová se líbí příspěvek blogu Probouzení živé knihovny uživatele Světlovláska
20.3.
Uživateli Ivana Havlickova Kolínová se líbilo video uživatele Sanny
20.3.
Uživatel Ivana Havlickova Kolínová zanechal komentář k uživateli ALENA ALEJKA PUNDYOVA.
"Milá vzácná Alejko, děkuji Ti za kouzelné blahopřání k…"
20.3.
Uživatel Uršula Kramplová zveřejnil stav.
"Začína jar, upratovať môže pomôcť každý v rodine, ROZDEĽUJ A PANUJ!"
19.3.

Zajímavé věci pro náš život

Dočasně opět nevysílá - Rádio Místo setkávání:

Správci Nové Země 2010:
---------------------------
Sanny+AlenkaSvetlovlaska

TOPlist

 

Žít duchovním životem neznamená být připraven o všechny světské statky, které potřebuješ a které ti usnadňují život. To prostě znamená, že máš užitek z každé jednotlivé věci, kterou potřebuješ užívat ku prospěchu celku a pro Mou čest a slávu. Jestliže něco ukončíš, ať je to cokoli vrací se to ke Mně s láskou a vděčností, protože poznáváš, že vše co máš je Mé.
 Poselství Eileen Caddyové 

 

Moudří vynikají, protože vidí sami sebe jako součást celku.

Září, protože nechtějí oslnit. Dosahují skvělých věcí, protože nevyhledávají uznání. Jejich moudrost je obsažena v tom jací jsou, ne v jejich názorech. Odmítají se přít, proto se nikdo nepře s nimi. < Lao-c' > 
Bezpodmínečná Láska je ke všem živým tvorům, bytostem, ke všemu co je naší součástí. Je to soucítění, je to svrchovanost nejvyššího poznání Lásky. Je to Energie.Vše v čem se pohybujeme a co vnímáme je jen dočasné..

Co se děje ve vašem životě, je neutrální - není to ani pozitivní, ani negativní. Vy rozhodujete zda je to pozitivní, nebo negativní duchovní, nebo světské. Duchovními kvalitami může být obdařeno vše co vychází z vaší zkušenosti - jestliže jste vnesli lásku, přijetí nebo odpuštění. Silou vaší lásky mohou být přeměněny dokonce i nevyléčitelne nemoci..
Bezpodmínečná Láska je ke všem živým tvorům, bytostem, ke všemu co je naší součástí. Je to soucítění, je to svrchovanost nejvyššího poznání Lásky.
Vše v čem se pohybujeme a co vnímáme je jen dočasné a přestane mít pro nás význam v okamžiku smrti.

Ale Láska je věčná, je to stav blaženosti v bezdualitním stavu.

Víš, že vše co máš, přichází ode Mne, pramene

všeho a že vše je zde proto, aby to bylo

využito jakmile se naskytne potřeba.

Můžeš tedy čerpat z Mých zásob bohatství, které

je neomezené a je zde pro všechny duše, které Mě milují

a kladou Mě ve všem na první místo.

Eileen Caddyová

© 2015   Created by Nová Země 2010.   Využívá technologii

Oznámit problém  |  Podmínky služby